Savarona’ya Geçen sene Kasım sonu gitmiştim. İçerisi ilk önce bize çok küçük görünmüştü ancak yemekler gelince ve küçük bir fasıl ile adeta salonun büyüdüğünü gördüm.Mükemmel bir geceydi. Bütün garsonlar aşçılarınız ve işletmecinize teşekkürlerimi iletiyorum ve şiddetle Savanora’yı tavsiye ediyorum.

Kıvanç SertepeKüçük yerde büyük mutluluklar

Servisiniz ilginiz ve güler yüzünüzün lezzet ile birleştiği bir mekan yapmışsınız; eşim ve çocuklarımla çok güzel zaman geçirdik ve servisiniz fevkalede idi.Özellikle kendine has bir dekorasyonu olan bir mekanda çocuklarım bile çok mutlu oldu.İlginize ve hizmetinize teşekkürler.

Ahmet NeşelierTeşekkür ederim

Merhaba, ilk defa Savarona gelmiştik, ne yiyeceğime karar verememiştim ve sizlerin güler yüzünüz ile tavsiyeniz üzerine deniz karagözü ve karides güveç yedim.Enfes bir tat ve enfes bir hava vardı.Mükemmel bir yer diyebilirim.Ayrıca mekanınızda gerçekten bir sıcaklık hissettim.Masaların hepsi adeta büyük bir aile gibi olduk ve çok güzel zaman geçirdik.Birdahaki sefere daha kalabalık geleceğiz.

Erman KınlıKarides güveç mükemmel

Savaronayı bir arkadaşımdan duymuştum, ilk defa bir Cumartesi akşamı gelmiştik, ancak hınca hınç doluydu ve ne yapacağımızı bilemiyorduk.Garsonlar hemen bizleri aldılar ve 20 saniye içerisinde yeniden bir masa yapıp servis açtılar.Hızlarına ve ilgilerine hayran kaldık.Kuytu bir yer de vermediler, mutlu olduk.Ayrıca o kadar kalabalık bir mekanda lezzet biraz kötü olur diye düşündük ama balıklarınız çok leziz, salatalarınız ise çok taze idi.Mezelere zaten lafımız yok; son olarak tatlınız ile kendimizden geçtik diyebilirim.O kadar çok başka bir yerde yemek yeseydim galiba mide ağrısı çekerdim ama havasından mıdır yoksa hizmetten midir bilmem hiç rahatsızlık duymadım.Tekrar geleceğiz.

Merve ÖzarslantuğHizmet çok iyi

Beni daha önce bir arkadaşım Savarona’ya götürmüştü, çok beğendim ve tekrar gelmek istedim.ama bu sefer aile olarak gelelim istedik.Ve o kadar mutlu ayrıldık ki oradan anlatamam.Çocuklar çok mutluydu.Özellikle zar zor yemek beğendirdiğim oğlum bile tabağındaki balığı bir hışımda yaladı yuttu.Etrafımıza baktık ve birkaç ailecek gelen masa ile tanıştık.Onlar da çocuklarının burada zevkle yediğinden bahsedince tamam dedik; Savarona çok iyi bir yer. İster arkadaşlarımla geliyorum, ister ailemle, hiç sorun yaşamıyorum.Rezervasyon alırken bile ses tonumdan tanınmam ayrıca hoşuma gitti ve hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu gösterdi.

Aysun BektaşioğluAile gibi olduk