Hakkımızda

20 senelik tecrübeyle İstanbul’dan 2016 yılında Bodrum’a yerleştik. Müessesimiz bir aile şirketi olup, ailenizle gelip rahatça vakit geçirebileceğiniz bir mekandır. Günün en güzel saati, dostlarla kadehlerin kalktığı unutulmaz anlar tüm güzellikler için Savarona Restaurant ’a bekleriz

Denizin ve toprağın cömertçe paylaştığı taze ürünleri, doğal tat ve dokuları bozulmadan, titiz dokunuşlarla yalın ancak iz bırakan lezzetlere dönüştürmek; bu lezzetleri keyifli bir ambiyans ve güler yüzlü servis eşliğinde sunmak Savarona Restaurant’ın ana felsefesini oluşturur. Her gün taze olarak alınan balıklarımız, taze olarak pişirilip, tabağınıza muhteşem yeşilliklerimiz ile özenle gelmektedir. Sıcak ve şık ortamı, standartların üstünde hizmet kalitesi ve ince düşünülmüş detaylarıyla Savarona Restaurant size hep daha fazlasını vaat eder.

Aile ortamı oluşturulmuş bir restaurant olan mekanımızda ailenizle rahat ve huzurlu bir ortam geçirebilirsiniz. Sizlere güler yüzlü ve samimi bir hizmet vermekten gurur duyarız.

Share
Call Now Button
× .